Manage smartly
+420 567 309 136

Odhalte a vyhodnoťte skutečné toky dokumentů ve vaší organizaci

Proč se některé dokumenty vyřizují déle než jiné? Pracuje vaše organizace efektivně? Odpověď na tyto otázky není tak složitá, jak by se mohlo zdát.
Proč se některé dokumenty vyřizují déle než jiné? Pracuje vaše organizace efektivně? Odpověď na tyto otázky není tak složitá, jak by se mohlo zdát. Všechny potřebné informace již máte. Teď již stačí se na ně jen správně podívat pomocí nástroje Administrativní audit (DAA).

Modul DAA (DRMS - Administrativní audit) Vám umožní vyhodnotit data z reálného provozu Vaší organizace, které zatím nečinně ležely na Vašich serverech. Jedná se především o možnost statistického vyhodnocení skutečných toků dokumentů přes jednotlivé osoby a organizační jednotky. Výběrem požadovaných dokumentů, např. podle Typu dokumentu, Klíčových slov či filtrováním podle Externí subjektu, který dokument zaslal, zjistíte skutečné toky v organizaci, včetně doby vyřizování na jednotlivých „uzlech“.

DAA1_web.jpg

A tím to nekončí – postupným rozklikáváním se můžete dostat až na průchod dokumentu přes konkrétní osoby i odhalování anomálií, odchylek v toku od obvyklého či požadovaného pohybu. Tímto postupem je možné dojít až k zobrazení detailu dokumentu, který byl např. vyřizován anomálním způsobem. Přínos tohoto modulu je tedy tak velký, nakolik si ceníte efektivního fungování Vaší organizace. Každá organizace je natolik efektivní, jak efektivně dokáže zvládnout tok informací. A díky modulu DAA máte již všechny potřebné informace hravě dostupné.

S modulem DAA můžete:
- disponovat informacemi o průchodnosti všech dokumentů úřadem,
- identifikovat anomálie (slepá místa),
- optimalizovat procesy vašeho úřadu,
- definovat klíčové a odpovědné lidi,
- odhalovat přetížená místa.

DAA2_web.jpg


GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr