Manage smartly
+420 567 309 136

Investiční mapu města můžete mít už za pár hodin

Interaktivní úřad GINIS byl doplněn o novou komponentu: tzv. investiční mapu. Díky ní si občan může najít investiční akce, které se připravují nebo realizují v jeho městské části či obvodu. Investice jsou navíc členěny podle definovaných oblastí, jako je např. doprava, kultura nebo školství.
Investiční mapa využívá Google maps a je přímo integrována s aplikacemi ADA (Plán akcí) a BAR (Balancování rozpočtu) systému GINIS, edice Basic a vyšší. Může, ale ani nemusí, být provázana s rozklikávacím rozpočtem města.

U jednotlivých akcí je možné zobrazit jejich detailní údaje i informace o plánovaném nebo už realizovaném financování (rozpočet a čerpání v daném roce). V mapě lze prezentovat i další informace ze smluv nebo faktur, popř. připojovat fotografie. Zajímavou funkcí je tzv. teplotní mapa – červená barva upozorňuje na místa s nejdražšími investicemi.

Nespornou výhodou je rychlost implementace. Ta trvá zhruba čtyři hodiny. V případě, že úřad již používá Rozklikávací rozpočet GORDIC, se jedná o hodiny dvě.

Jednoduchou DEMO ukázku najdete na adrese http://rozpocet.gloud.cz/imapa. V případě zájmu nebo dotazů nás prosím kontaktujte na emailu rozklik@gordic.cz

mapa.jpg
 
 

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr