Manage smartly
+420 567 309 136

Osobní portál zaměstnance uspěl v soutěži Projekt roku 2015

Osobní portál zaměstnance, realizovaný v rámci zakázky „Provedení vnitřní integrace úřadu“ Středočeského kraje, se umístil mezi čtyřmi nejlepšími projekty v prestižní soutěži Projektový manažer roku – projekt roku. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo v rámci Projektového sympozia 2015 v prostorách Národní technické knihovny v Praze.
Za povšimnutí stojí fakt, že úspěšný projekt se probojoval do finále jako jediný zástupce veřejného sektoru – společnost mu dělaly již pouze úspěšné počiny ze soukromé sféry. Na kvalitu zpracování, vedení a prezentace projektů dohlíželo deset expertních komisí.

Smyslem Osobního portálu zaměstnance je centralizace informací z celého systému se zvláštním důrazem na oblast řízení lidských zdrojů. Tento produkt naplno rozvíjí potenciál produktů GINIS Personalistika, Mzdy a dalších.

Posláním soutěže Projektový manažer roku, kterou vyhlašuje Společnost pro projektové řízení, je hodnotit a ocenit nejvýznamnější a nejúspěšnější projektové manažery, manažerky a samotné projekty ve veřejném, soukromém i neziskovém sektoru v České republice.

Soutěž představuje aktuální trendy projektového řízení, prezentuje praktické znalosti a kompetence v řízení a realizaci reálných projektů a přináší tak ucelený obraz dění ve světě projektů.

proj_man.jpg
Ocenění projektoví manažeři. První zleva Zdeněk Molík, vedoucí projektu "Osobní portál zaměstnance".
 

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr