Manage smartly
+420 567 309 136

Service Management Středočeského kraje uspěl v soutěži ITSM Projekt roku 2014

Projekt Integrace Středočeského Kraje – oblast Service Managementu se umístil na druhém místě v soutěži ITSM Projekt roku 2014.
Úspěch v soutěži je potvrzením faktu, že jeho realizace snese velmi přísná měřítka i v porovnání s přihlášenými projekty ze soukromé sféry. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo v rámci konference Řízení informatiky v soukromém a veřejném sektoru dne 22. 1. 2015 v TOP Hotelu Praha.
Ve druhé fázi dvoukolové soutěže byl projekt prezentován před náročnou odbornou porotou ve složení Zdeněk Brabec, Ivette Korandová, Vladimír Kufner a Jiří Voříšek. Předmětem hodnocení byl nový centrální ServiceDesk úřadu a Asset Management včetně napojení na GINIS® Majetek a Identity management. Dodavatelem řešení je společnost GORDIC®, ServiceDesk je postavený na produktech CA Technologies, skenování SW a HW pak na produktu AW Caesar.

Zleva Václav Pávek (projektový manager GORDIC), Zdeněk Štefek (radní pro oblast kultury a památkové péče Středočeský kraj), Jakub Fiala (Delivery manager za oblast ITSM GORDIC), Jan Drnovský (projektový manager Středočeský kraj)

Smyslem projektu Vnitřní integrace KÚSK, zahájeného v roce 2012, bylo analyzovat po stránce ICT stav řízení úřadu a díky novým softwarovým nástrojům ho zefektivnit a zjednodušit. Soutěž ITSM Projekt roku, o nejlepší projekt z oblasti IT Service Managementu, je českou obdobou ve světě velmi oblíbené soutěže ITSM Project of the Year. Soutěž organizuje sdružení itSMF Czech Republic, o. s.

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr