Manage smartly
+420 567 309 136

Vzdělávací instituce fakturuje elektronicky - přímo z GINISu

Školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Královéhradeckého kraje zpracovává svá data od roku 2014 v ekonomických modulech řady GINIS Express: UCR, KDF, KXF, POK a KOF.
V posledně jmenovaném modulu - Kniha odeslaných faktur - organizace využívá funkci „Odeslání faktur e-mailem“, která umožňuje odeslání jednotlivých faktur (nebo i všech vybraných faktur současně) právě touto cestou. Při odeslání se vytváří protokol odeslání faktur elektronickou poštou.

Po úspěšném odeslání e-mailem je uložen odeslaný soubor jako elektronická příloha s datem, časem a číslem referenta. V minulém roce bylo institucí takto vypraveno cca 700 faktur. Uvedené řešení šetří nejen náklady za poštovné, ale umožňuje také rychlou kontrolu odeslání při komunikaci s odběratelem.

HK.jpg

Školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků má sídlo v Hradci Králové a detašovaná pracoviště v Jičíně, Náchodě, Rychnově nad Kněžnou a v Trutnově. Ve své pravidelné nabídce předkládá vzdělávací programy – kurzy, přednášky, semináře, pracovní dílny, konference, atd. pro pedagogické i nepedagogické pracovníky všech typů škol různých oborů a specializací.

skoleni.jpg

GORDIC News

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr