Jedeme dál! Gordic slaví 30 let od založení

2 min čtení

26. 6. 2023

Jedním z hlavních výdobytků revoluce bylo bezesporu svobodné podnikání. Zakládání podniků a živností se stalo jedním ze symbolů devadesátých let. Mnozí obstáli a vybudovali fungující firmy. Stejně tak to bylo v případě generálního ředitele společnosti Gordic Jaromíra Řezáče. Je to už 30 let co se Gordic řadí mezi přední české tvůrce informačních systémů.  

Tak významné jubileum si zasloužilo pořádně oslavit. Do Prahy do prostor multifukčního komplexu Forum Karlín se sjely více než čtyři stovky zaměstnanců, distributorů, spolupracovníků a hostů společnosti Gordic. Prostor byl opravdu velkolepý a dechberoucí. Každého z návštěvníků jistě na první pohled uchvátily světelné a laserové efekty v barvách firmy. Promyšlené detaily ve výzdobě sálu do sebe perfektně zapadaly, celek tak působil velmi efektním dojmem.

Kromě bohatého programu, který byl připraven, se hosté zabavili u spousty aktivit rozmístěných v celém komplexu. Užít si mohli třeba fotokoutky, mash mashine, kde si vytvořili vlastní song nebo degustaci prémiových rumů.  

Zpátky v čase se bylo možné vrátit v dobové kanceláři s prvním počítačem generálního ředitele, který se dokonce podařilo v průběhu večera rozchodit. Nechyběla ani replika osobního auta značky Trabant, se kterým Jaromír Řezáč jezdil společně se svými kolegy na první obchodní schůzky do Prahy. Během večera byl navíc odtajněn gordický obraz, který vytvořila umělá inteligence na základě vybraných slov, které zvolili zaměstnanci. Taneční parket poté dostala do varu česká pop-punková kapela Rybičky 48.  

Součástí oslav 30 let fungování společnosti Gordic byla také oslava 65. narozenin generální ředitele Jaromíra Řezáče, na kterého během večera čekala celá řada překvapení. „Velice Vám děkuji za krásné dary a překvapení, které jsem od Vás dostal na naší skvělé oslavě. Věřím, že jsme si všichni užili velké společné setkání plné nádherných emocí a oslavy našeho společného díla – GORDICu. Byl to večer plný radosti, smíchu a nezapomenutelných zážitků. Jsme úspěšná, hrdá a stabilní česká firma,“ zaznělo z úst Jaromíra Řezáče. Velkým překvapením pro generálního ředitele bylo mj. předtočené přání od jeho oblíbené hudební skupiny Trautenberk. 

Celá akce vzbuzovala v zaměstnancích firmy hrdost a uznání. Heslo večera „Jedeme dál“ byl slyšet z nejedněch úst. Věříme, že i nadále bude firma Gordic propojovat společnost.