Charakteristika produktu

Naprostá kontrola a možnost řídit přístupy do jednotlivých částí i celého informačního systému.

Udělujte v tomto nástroji role a k nim odpovídající práva skrze intuitivně ovladatelné administrátorské rozhraní. Budete tak přesně vědět, jaké má kdo pravomoci i kdy, a v jakém rozsahu je uplatnil. Implementace nástroje Identity Management tak výrazně snižuje rizika úniku informací i neoprávněných přístupů, čímž přispívá k zabezpečení celé organizace.

Mám zájem o produkt

Výhody a přínosy

  • Centrální udělování rolí a s nimi spojených práv přístupů v rámci informačního systému
  • Zefektivnění a výrazné zjednodušení díky automatizaci firemních procesů
  • Absolutní kontrola systému z jednoho místa s možností okamžité reakce na události
  • Generované přehledy poskytující data o jednotlivých přístupech i uživatelích
  • Ochrana organizace před neoprávněnými vstupy do jednotlivých částí systému
  • Bezpečnost nástroje na úrovni zabezpečení systémů elektronických bankovnictví

Automatizace

Vznik jednotky, pracovní pozice, role, nebo uživatele se automaticky propíše do všech informačních systémů organizace. I v případě změn, nebo zrušení těchto položek komunikují systémy automatizovaně, což administraci výrazně usnadňuje.

Bezpečnost

Dokonalý přehled o rolích, uživatelích a jednotkách eliminuje rizika úniku informací i neoprávněných přístupů v rámci jednotlivých částí i celého informačního systému. Nepřetržitý dohled tak výrazně zvyšuje zabezpečení organizace.

Integrace

Nástroj lze díky širokému spektru konektorů propojit s informačními systémy vaší organizace a vytvořit tak jeden funkční celek. Díky formě poskytovaných dat lze výstupy i nástroje pro práci s nimi upravovat dle aktuálních potřeb.

Centralizace

Z jediného místa lze spravovat role, řídit oprávnění a dohlížet na reálné přístupy. Vedení nebo pověřený pracovník má tak k dispozici veškerá historická i aktuální data i možnost okamžité administrace a reakce na konkrétní události.

Zaujal vás produkt
Identity Management ?

Zašlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme.

Mám zájem