Charakteristika produktu

Integrační platforma pro ovládání veškerých IoT technologií a efektivní sběr dat.

Prostřednictvím této platformy lze využít potenciál všech IoT technologií firem a organizací v různých tržních segmentech a rozšířit tak spektrum možností a dostupných služeb. Přidaná hodnota tkví nejen v implementaci nových nástrojů, ale mnohdy i v bezpečném, jednoduchém a efektivním využití technologií, kterými zákazník již disponuje.

Mám zájem o produkt

Výhody a přínosy

  • Možnost vzdáleného ovládání veškerých technologií z jednoho systému
  • Efektivní a jednoduchá správa technologií a monitoring jejich stavu
  • Jednoduché získávání i zpracování všech dat
  • Využitelnost podmíněných funkcí a závislostí mezi jednotlivými technologiemi
  • Sdílení dat a vývoj koncových aplikací pro konkrétní účely zákazníka
  • Možnost krátkodobých pilotních projektů bez nutnosti nákupu licencí nebo hardware

Integrace

Nové spektrum výhod díky možnosti připojit libovolný hardware od jakéhokoli dodavatele. Nové technologie lze jednoduše přidat jako plugin. Díky open API je platforma kompatibilní s jakýmkoli existujícím systémem (např. ERP, GIS).

Bezpečnost

Záruka vysoké úrovně zabezpečení, která je srovnatelná se zabezpečením internetového bankovnictví. Je využita PKI infrastruktura a oboustranně šifrovaná komunikace. Autentizace probíhá pomocí klientského certifikátu či prostřednictvím OAuth2.

Zpracování dat

Platforma sbírá aktuální data i uchovává i všechna historická, umožňuje v reálném čase získat přesné informace o technologiích. Získaná data jsou následně strukturována a normalizována podle potřeby.

Flexibilita

Množství připojených technologií lze snadno měnit podle aktuálních požadavků zákazníka. Systém má také neomezený počet uživatelů, projektů i zpráv a umožňuje různé stupně uživatelských oprávnění.

Zaujal vás produkt
Internet věcí ?

Zašlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme.

Mám zájem