GINIS Express - Daně, dávky, poplatky (WDDP) - Obsluha programu PRO ZAČÁTEČNÍKY

Datum školení

14. 10. 2021

Doba školení

09:00-12:00

Místo

Online

Proč se školení zúčastnit

Jste uživatel, který uvítá proškolení na základní funkčnosti v toto programu? Na čem je založena jeho filosofie a jak funguje práce s poplatníky? Zajímá Vás, jaké kroky provést, aby byla správně provedena roční uzávěrka? Toto a mnohé další se dozvíte na školení.

Co vás čeká?

  • Filosofie programu (základní informace k čemu program využít, nastavení příjmů, číselníků, metodika zpracování předpisů (předpisy s DPH), metodika zpracování úhrad, penalizace)
  • Manipulace s daty (pořizování karet poplatníků, předpisy, úhrady, prohlížení, archivace, tisky)
  • Roční uzávěrka v programu WDDP
  • Prostor pro dotazy

Kdo vás proškolí?

Soňa Černotová

Sona_Cernotova@gordic.cz

Během svého dlouholetého působení ve firmě GORDIC nabrala takové zkušenosti, které jí dovolují školit ekonomiku jak v programu GINIS Express, tak také GINIS Standard. Vzhledem k tomu, že je zároveň účetní, může zákazníkům poskytnout praktické rady v rámci účtování a metodických postupů. O tyto zkušenosti opírá i všechna školení.

A co počítač?

Školení se uskuteční online prostřednictvím aplikace Teams. Účastníci se do vysílání připojí přes odkaz, který zasíláme nejpozději 3 dny před konáním školení. Potřebným vybavením je pouze počítač, internet, reproduktory či sluchátka, příp. mikrofon (dotazy je však možné klást i formou chatu) nebo můžete využít i Váš smartphone.

Cena za
osobu

1400 Kč

1694 Kč s DPH

Školení již proběhlo

Zvolte jiný termín (pokud je vypsán), případně kontaktujte manažera školení níže.

Potřebujete poradit?

Iveta Koňaříková

+420 775 736 006

Iveta_Konarikova@gordic.cz