Java Developer

Brno

Částečný nebo plný pracovní úvazek

Čemu se budete věnovat?

Hledáme více i méně zkušeného JAVA vývojáře/ku, který by se k nám připojil. Staneš se součástí malého “self-organized“ týmu kde budeš zodpovědný/á za návrh, vývoj a údržbu části řešení.

Vyvíjíme portálová řešení a jejich nadstavby, mimo JAVA používáme technologie jako je Spring Framework, GIT, maven, apod. Řešení je postaveno na základě SOA architektury, ale postupně se budeme přesouvat do světa microservices. Jinými slovy se dá říci, že na každou funkcionalitu máme jeden specializovaný modul, který splňuje MVC pattern a má vlastní repository, service a controller vrstvu. S okolím komunikuje prostřednictvím RESTful API.

Nedávno jsme začali pracovat metodologií SCRUM, pracujeme v malých měsíčních sprintech, kdy se snažíme zákazníkovi doručit novou funkcionalitu, nicméně je zde i prostor na řešení technologických dluhů. Každý seniorní vývojář má na starosti dohled nad konkrétním modulem. To ale neznamená, že by byl na něj sám. Pracujeme jako jeden tým a snažíme se pracovat společně i napříč moduly. Všechny problémy i směřování vývoje řešíme dohromady a chceme slyšet názor každého člena týmu.

Co od nás dostanete?

  • Velkou výzvu
  • Částečný nebo plný úvazek
  • Za fér práci, fér plat
  • Mladý a dynamický kolektiv
  • Práci s moderními technologiemi
  • Účast týmu ve startup akcelerátoru
  • Využití mentorů

Co je pro nás důležité?

Určitě musíš umět programovat v JAVA a musíš mít nadšení a chuť se učit. Pokud neznáš Spring a další technologie, nevadí, rádi tě je naučíme.
Ze začátku budeš pomáhat nějakému zkušenému vývojáři, dostaneš za úkol menší část modulu. Později se budeš podílet na code review a postupem času se vypracuješ k vlastnímu modulu.

Nevíte si rady?

Petra Vodičková

Personální oddělení

+420 567 571 442

kariera@gordic.cz

Vaše osobní údaje budou zpracovávány výhradně v souladu s Politikou ochrany soukromí společnosti GORDIC spol. s r.o.