Společně jsme oslavili příchod Vánoc

2 min čtení

10.12.2021

Bývá zvykem, že prosinec je nejenom obdobím, kdy se těšíme na Vánoce, ale také obdobím večírků. Protože nám současná pandemická situace nedovoluje se sejít osobně, rozhodli jsme se, že opět zvolíme online podobu večírku. Ta se nám ostatně osvědčila už na jaře, kdy jsme uspořádali první teambuilding na dálku.

Společné setkání odstartovalo odpoledne a byli i tací vytrvalci, kteří u svých notebooků vydrželi až do večera. Aby taky ne, když se o zábavu postarala trojice hudebníků v podání Petra Vošty, Martina Aligera a Jiřího Šindelky. Během vystoupení došlo i na písničky na přání.

Vraťme se ale na úplný začátek online večírku. Úvodního slova se ujal generální ředitel naší společnosti Jaromír Řezáč, který zhodnotil letošní rok a popřál všem zaměstnancům hezké Vánoce. Následovala soutěž, ve které jsme hádali z našich dětských fotek, kdo se na nich nachází. Poté jsme si v kvízu otestovali, jak dobře známe Vánoce a vánoční tradice nejen u nás. Zhruba po hodině jsme se rozešli do různých virtuálních místností, které byly tematicky zaměřené, například Nakupuji na poslední chvíli, Dieta až po Vánocích, nebo Vánoční hudební zážitek.

První online vánoční večírek se setkal s úspěchem, zúčastnilo se ho zhruba 160 zaměstnanců. Doufejme, že příště nám epidemiologická situace dovolí se setkat osobně. Všem přejeme krásné Vánoce plné pohody, klidu a v přítomnosti těch nejbližších.