Gordic otevírá dveře kariérních příležitostí na veletrhu JOB Start 2023

1 min čtení

27. 11. 2023

Vysoká škola polytechnická v Jihlavě připravila akci určenou pro studenty, absolventy a zaměstnance této vzdělávací instituce – veletrh pracovních příležitostí a praxí JOB Start 2023. Škola se tak stala místem setkání nadějných talentů s firmami, které nabízí širokou škálu pracovních příležitostí.  

Mezi více než 50 firmami se prezentovala i společnost Gordic. Studenti měli možnost formou jednoduché soutěže nahlédnout pod pokličku skutečnému programování ve firmě a odnést si zajímavé předměty. Zjistili, jak to ve firmě chodí, jaká tam panuje kultura a jaké jsou možnosti uplatnění. 

Návštěvníci veletrhu měli jedinečnou příležitost seznámit se s bohatou nabídkou vystavovatelů, získat cenné kontakty a možnost domluvit si praxi, stáž, brigádu nebo dokonce trvalé zaměstnání. Vystavovatelé se aktivně snažili zájemcům představit dynamiku svého pracovního prostředí a odpovědět na otázky týkající se pracovního života v daném odvětví.  

Veletrh JOB Start 2023 lze považovat za úspěch. Poskytl studentům a absolventům příležitost začít budovat své profesní cesty, získat neocenitelné zkušenosti a navázat užitečné kontakty ve světě práce.  

Aktuálně vypsané pracovní příležitosti v Gordicu: https://www.gordic.cz/o-spolecnosti/kariera