Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Obsluha programu GINIS Standard Daně, dávky, poplatky

Komu je kurz určen?

Kurz je určen nejen pro začínající uživatele, kteří se s programem daně, dávky, poplatky seznamují, ale také pro rutinní pracovníky, kteří se chtějí zdokonalit v dosavadních znalostech, případně se dozvědět něco nového.  
 

Obsah školení

 • Filosofie programu (typy pohledávek, daňové pohledávky)
 • Práce s kartou případu, předpisy (zpracování karty poplatníka, nastavení předpisů-rozpis předpisů, opravy a uzávěrky předpisů, saldo poplatníka, zpracování předpisů s DPH-předpisy s DPH, evidence předpisů s DPH, opravné předpisy s DPH, kontrolní hlášení DPH)
 • Platby (platby-párování plateb podle priority, přeplatek-zjišťování přeplatku, vratka, stavy, doplňkové údaje, penalizace, SIPO, dotčené subjekty-zadání, použití při převodu dluhu nezletilých, převod dluhu na zákonného zástupce, pohyby FUC, spisy, předání a převody pohledávek-exekuce, insolvence)
 • Tiskové výstupy
 • Automatický výpočet opravných položek
 • Novinky verze databáze 3.82
 • Vymáhání (zjednodušený postup, pouze sestavy)

Proč se školení zúčastnit?

Jste uživatel, který uvítá proškolení na základní i náročnější funkčnosti v programu daně, dávky, poplatky? Na čem je založena jeho filosofie, a jak funguje práce s poplatníky? Zajímá Vás, jak řešíme převod dluhu na zákonného zástupce? Poskytneme Vám ucelený průřez modulem daně, dávky, poplatky s přídavnými informacemi v rámci novinek ve verzi databáze 3.82.
 
Cena: 1900Kč (bez DPH)

Termíny a místa konání:

 • 18.
  června
  Město: Ostrava
  Místo: Ostrava (místo konání bude upřesněno podle počtu přihlášených)
  Doba školení: 9:00 - 14:00
  Kontaktní osoba: Ing. Iveta Koňaříková, manažer školení, +420 775 736 006, iveta_konarikova@gordic.cz
  Objednat

Obsluha programu GINIS Standard Daně, dávky, poplatky

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.