GINIS Express – Práce a mzdy (PAM) - Legislativní změny mzdové účtárny pro rok 2021

Datum školení

22. 1. 2021

Doba školení

9:00-13:00

Místo

Online

Proč se školení zúčastnit

Jste uživatel, který uvítá informace o legislativních novinkách, které jsou platné od roku 2021? Zajímá Vás, jak budou mít legislativní změny dopad na mzdový program GINIS Express PAM? Všechny body programu budou předvedeny na praktických příkladech, a to přímo v programu GINIS Express PAM.

Co vás čeká?

  • Dovolená 2021 (postup stanovení nároku na dovolenou, co je výkonem práce, jak je možné čerpat dovolenou, změny krácení dovolené, jak řešit tzv. starou dovolenou, dovolená uvolněných zastupitelů)
  • Daňový balíček 2021 (od kdy platí jednotlivé změny tzv. daňového balíčku 2021, zrušení superhrubé mzdy, zavedení druhé sazby měsíční zálohy daně, stravenkový paušál, daňové dopady stravenkového paušálu z pohledu zaměstnavatele a zaměstnance, výhodnost stravenek a stravenkového paušálu)
  • Přehled legislativních změn účinných od roku 2021
  • Nové platové tabulky pro zaměstnance veřejné správy
  • Zvýšení minimální mzdy a její souvislosti
  • Zvýšení rozhodného příjmu pro odvod sociálního pojištění a s tím související zdravotní pojištění a daňový dopad
  • Změny výpočtu exekucí a další

Kdo vás proškolí?

Veronika Zouharová

Veronika_Zouharova@gordic.cz

Rok 2003 byl pro Veroniku tím osudným – spojily se kroky její s personalistikou. Osm let poté přišlo spojení druhé, s firmou GORDIC, kde na personalistiku navázala a prohloubila svoji specializaci zaměřením na veškeré společností nabízené moduly z oblasti Personalistiky a mezd v rovině vývoje, implementace, konzultace a školení.

A co počítač?

Školení se uskuteční online prostřednictvím aplikace Teams. Účastníci se do vysílání připojí přes odkaz, který zasíláme nejpozději 3 dny před konáním školení. Potřebným vybavením je pouze počítač, internet, reproduktory či sluchátka, příp. mikrofon (dotazy je však možné klást i formou chatu) nebo můžete využít i Váš smartphone.

Cena za
osobu

1600 Kč

1936 Kč s DPH

Školení již proběhlo

Zvolte jiný termín (pokud je vypsán), případně kontaktujte manažera školení níže.

Potřebujete poradit?

Iveta Koňaříková

+420 775 736 006

Iveta_Konarikova@gordic.cz