Charakteristika produktu

Provozování platformy GINIS v cloudu bez nutnosti pořizovat licence.

Využívejte libovolnou softwarovou funkcionalitu z portfolia GINIS na dálku jako službu (SaaS). Kombinace platformy GINIS s moderní cloudovou technologií přináší uživateli nejen funkční a metodickou kvalitu produktu, ale i vyšší dostupnost a bezpečnost díky prostředí Microsoft Azure. Díky širokému spektru modulů GINIS a kancelářských nástrojů Microsoft 365 pokrývá toto řešení všechny základní potřeby současných veřejných institucí.

Mám zájem o produkt

Přihlásit

Výhody a přínosy

  • Vše dostupné 24/7, podpora práce z domova
  • Nižší náklady na IT infrastrukturu
  • Soulad s legislativou a metodická podpora
  • Jednoduchá smlouva, pravidelná platba
  • Zabezpečená data, periodické zálohování
  • Integrace s ISDS a základními registry

Dostupnost

Díky spojení nejpoužívanější platformy ve veřejné správě a prostředí Microsoft Azure mají pracovníci úřadu každodenní agendy i kancelářské aplikace či e-maily přístupné odkudkoliv a kdykoliv. Jednoduše a s nízkými nároky na vlastní vybavení.

Bezpečnost

Provoz v cloudu zvyšuje zabezpečení celého systému včetně ochrany před malware. Posílit bezpečnost dat organizace je možné prostřednictvím služby dlouhodobého archivu nebo díky dvoufaktorové autentizaci.

Komunikace

Navržené řešení oběhu dokumentů kompletně pokrývá digitální komunikaci uvnitř úřadu. Úřad tak disponuje společnou databází a jednotliví pracovníci mohou sdílet agendová data nebo například upravovat jednotlivé soubory současně s kolegou.

Integrace

Díky propojení spisové služby (SSL) a ekonomiky se došlá faktura, smlouva či objednávka eviduje pouze jednou a po zpracování jsou tyto doklady znovu v SSL uloženy až do řádného skartačního řízení. Příjem el. podání i práce s dokumenty splňují požadavky eIDAS i NSESSS.

Zaujal vás produkt
Platforma GINIS ?

Zašlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme.

Mám zájem