Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Aplikace DPH v roce 2016 v modulech GINIS Express

Komu je kurz určen?

Plátcům i potencionálním plátcům DPH a účetním pracovníkům, kteří zabezpečují evidenci a zpracování daňových dokladů v oblasti rozpočtů územní úrovně a příspěvkových organizací, kteří používají pro zpracování evidenci DPH moduly IS GINIS Express.

Obsah školení

Shrnutí změn DPH pro rok 2016 (kontrolní hlášení, změna DPHEVD, nové formuláře)
Ukázka zpracování daňového dokladu na vstupu (KDF,UCR,POK)
Ukázka zpracování daňového dokladu na výstupu (KOF, POK, DDP, UCR)
Rozbor kontrolního hlášení, nastavení a ukázka zpracování dávky XML
Praktická ukázka zpracování následného kontrolního hlášení (opravy daňových dokladů)
Novinky v modulu UCR (menu daňová evidence, filtrace daňových dokladů)

Proč se školení zúčastnit?

Co Vám přinesou změny v metodice DPH pro rok 2016? Chcete získat ucelený přehled o metodice evidence DPH a jejím vnitřním uspořádání včetně informací o podpoře daňové evidence v jednotlivých modulech, které evidují daňové moduly?
Jak pracovat s Kontrolním hlášením, abyste nebyli postihnuti pokutou? Jak se s kontrolním hlášením konkrétně pracuje ve všech modulech řady GINIS Express?
Toto a mnohé další bude předmětem kurzu, při kterém je zajištěn osobní přístup a možná konzultace s lektorem během školení.
Cena: 1.500 Kč (bez DPH)

Aplikace DPH v roce 2016 v modulech GINIS Express

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.