Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GINIS Standard - Controlling II.

Komu je kurz určen?

Školení je určeno pro uživatele informačního systému GINIS zejména manažery, metodiky.

Obsah školení

  • Věcné plánování – modul GINIS VEP
  • Hodnocení efektivity – modul GINIS HEF
  • Podklady efektivity – modul GINIS PEF
  • Rozúčtování nákladů – modul GINIS RON
  • Datový sklad Start – Rozpočet, účetnictví, Příspěvkové organizace

Proč se školení zúčastnit?

Rozšiřující školení Controlling II. nabízí uživatelům informačního systému GINIS pohled do manažerského účetnictví a tvorby a přípravy rozpočtu. Umožňuje administrovat a třídit controllingové prvky jako procesy, projekty, výkony, cíle. Školení nabízí možnost ovládat moduly věcného plánování, hodnocení efektivity, rozúčtování nákladů a vysvětlí šířeji datový sklad.
Cena: 2.100 Kč (bez DPH)

GINIS Standard - Controlling II.

Datum od :
Datum do :
Místo :
Cena :

Věnujte prosím chvilku ke správnému vyplnění přihlašovacího formuláře. Tento formulář slouží k závazné registraci na nabízené školení.

*Povinné

*

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním závazné přihlášky vyjadřujete souhlas se storno podmínkami a s poskytnutím osobních údajů ke zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti GORDIC spol. s r.o. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před začátkem kurzu, školení, odborného semináře. V případě, že storno přijmeme v době kratší než 10 dnů před zahájením kurzu, účtujeme 100 % z jeho ceny. V případě potřeby můžete delegovat náhradníka.