Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

Správní agendy

V rámci vzdělávacího programu Správní agendy Vám aktuálně nabízíme účast na níže uvedená školení:

V této oblasti nabízíme 3 školení:

Nejbližší školení:

  Evidence obyvatel a Volby - zpracování voleb v aplikaci GORDIC EOB a EOV GINIS© Express + Základy GD

  Kurz představuje základní i méně známé postupy pro naplnění legislativních požadavků pro vedení ohlašoven v elektronické podobě. Probereme a zopakujeme si vše od praktického nastavení aplikace pro zjednodušení práce, přes praktické ukázky činností v aplikacích, možnosti, které program nabízí, až po seznámení s novinkami v aplikaci a legislativě a jejich praktické zpracování.

  Nově se budeme zabývat také Evropským nařízením o ochraně osobních údajů, které se dotkne všech orgánů veřejné moci, příspěvkových organizací i právnických osob. Veškeré ukázky budou probíhat v aplikaci GINIS® Express – Evidence obyvatel a Volby. Účastníci si osvojí znalosti o programech Evidence obyvatel a Volby v kontextu aktuální metodiky, základního i pokročilého ovládání programu a připraví se na blížící se volby do poslanecké sněmovny ČR.
   

  1 200 Kč (bez DPH) Více o školení

  MTK - Podrobné školení programu Ginis Express Matrika

  Zajímá Vás, jak funguje modul Matrika a jak se eší základníé evidence (sňatky, úmrtí, narození)? Rádi se podíváte na ucelený přehled skrze tento modul a uvítáte možnost konzultace slektorem během školení? Lektro Vám ukáže praktické ukázky přímo v modulu, které budou obsahovat i nejčastější problémy, se kterými se praxi setkáváte. 

  1500 (včetně DPH) Více o školení

  Metodika v praxi – vedení matrik v elektronické podobě v programu GINIS Standard Matrika

  Kurz se věnuje známým a méně známým postupům pro naplnění legislativních požadavků pro vedení matrik v elektronické podobě.

  Od praktického nastavení aplikace pro zjednodušení práce, přes praktické ukázky činností v matrice, možnosti propojení s jinými aplikacemi, až po seznámení s novinkami v legislativě a jejich praktické zpracování v elektronické aplikaci nebo tvorbu matričních dokladů v aplikaci. Veškeré ukázky budou probíhat v aplikaci GINIS Standard Matrika.

  1.350 Kč (bez DPH) Více o školení

Další kategorie školení: