Software jako služba

Charakteristika produktu

Díky konceptu SaaS můžete využívat všechny funkcionality platformy GINIS bez nákupu licencí a s bezpečným provozem v cloudu.

Využívejte libovolnou softwarovou funkcionalitu z širokého portfolia GINIS na dálku jako službu (SaaS). Kombinace platformy GINIS s nejmodernější cloudovou technologií Windows Virtual Desktop navíc přináší uživateli nejen funkční a metodickou kvalitu produktu, ale i vyšší dostupnost a bezpečnost díky prostředí Microsoft Azure. Tímto spojením vznikla unikátní cloudová služba pokrývající všechny základní potřeby současných veřejných institucí. Kromě zmíněného MS Azure jsou k dispozici i jiné varianty hostování aplikace.

Mám zájem o službu

Výhody a přínosy

  • Vše dostupné 24 hodin denně, přihlašování obdobné tomu do bankovnictví
  • Nižší náklady na IT infrastrukturu, bez nutnosti nákupu licencí
  • Soulad s legislativou a každoročně nové metodiky účetnictví a spisové služby
  • Jednoduché smluvní podmínky, pravidelná měsíční nebo čtvrtletní platba
  • Zabezpečená data, ochrana před malwarem, zajištěno pravidelné zálohování
  • Integrace s datovou schránkou a komfortní práce s digitálními dokumenty

Dostupnost

Díky spojení nejpoužívanější platformy ve veřejné správě a prostředí Microsoft Azure mají pracovníci úřadu každodenní agendy i kancelářské aplikace či e-maily přístupné odkudkoliv a kdykoliv. Jednoduše a s nízkými nároky na vlastní vybavení.

Bezpečnost

Provoz v cloudu zvyšuje zabezpečení celého systému včetně ochrany před malware. Posílit bezpečnost dat organizace je možné prostřednictvím služby dlouhodobého archivu nebo díky dvoufaktorové autentizaci.

Komunikace

Navržené řešení oběhu dokumentů kompletně pokrývá digitální komunikaci uvnitř úřadu. Úřad tak disponuje společnou databází a jednotliví pracovníci mohou sdílet agendová data nebo například upravovat jednotlivé soubory současně s kolegou.

Integrace

Díky propojení spisové služby (SSL) a ekonomiky se došlá faktura, smlouva či objednávka eviduje pouze jednou a po zpracování jsou tyto doklady znovu v SSL uloženy až do řádného skartačního řízení. Příjem el. podání i práce s dokumenty splňují požadavky eIDAS i NSESSS.

Zaujala vás služba
Software jako služba ?

Zašlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme.

Mám zájem