Věříme v jiný způsob řízení
567 309 136

GORDIC míří do Mikulova představit platformu KYBEZ nebo informovat o zabezpečení chytrých úřadů

„E-government 20:10, aneb žijeme si jak na zámku, ať to trvá věčně.“ Tento název nese každoročně pořádaná konference, která se letos uskuteční 6. – 7. září 2016. Prostory pro konání odborného i doprovodného programu poskytne zámek Mikulov. GORDIC se akce zúčastní jako generální partner.
Konference, která jako každý rok hodnotí stav elektronizace veřejné správy v ČR na konkrétní téma, se letos bude týkat mj. problematiky financování projektů v aktuálním programovém období. Mottem celé akce bude pak VIZE 20:20, tedy výhled na to, co nastane do roku 2020.

Program výroční konference bude rozložen do dvou dnů. Vystoupí zde řada odborníků, kteří se budou zabývat kybernetickou bezpečností ve státní správě, trendy a novými technologiemi v kyberbezpečnosti a e-governmentu, digitalizací veřejné správy, cloudem a řadou dalších aktuálních témat. Druhý den proběhne workshop, ve kterém zazní přednášky převážně na téma eIDAS.

GORDIC přispěje  v roli generálního partnera svou prezentací na téma „Kybernetická bezpečnost – kam jsme se posunuli po přijetí zákona?“. Jan Dienstbier mj. představí platformu KYBEZ  a její vzdělávací aktivity, spisovou službu jako nástroj podpory procesů podle ZKB, položí si otázku jak zabezpečit chytrý úřad či domácnost, jak bezpečně data ukládat a zálohovat a mnohem další.

Mikulov-2015.jpg
Foto z loňského ročníku konference, kterou pořádá magazín Egovernment.

Zprávy GORDIC

Zobrazení dle typu:
  • Aktualizace software
  • Metodologie
  • Zprávy vlastní
  • Zprávy cizí
  • Řešení
Potvrdit výběr